Sıra No Kategori Adı Soyadı Ülke Kulüp SI No Etaplar Onaylı
22 M10 Ömer Tahir Güleç TUR KOCASINAN GENÇLIK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
23 M10 Miraç Ata Yüce TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
31 M10 Muhammed Berkay Gökkurt TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
34 M10 Abdurrahman Ünlü TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
54 M10 Mustafa Bahadır Ötüken TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
60 M10 Mert Kayra Çelebi TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
39 M12 Mehmet Efe Çetin TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
55 M12 Ali Nuri Topçu TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
58 M12 İbrahim Özçelik TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
25 M14 Uğur Baran Yorulmaz TUR KOCASİNAN GENÇLİKVE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
13 M16 Kaan Kaşıkcı TUR FERDİ 1-2-3-4
17 M16 Yiğit Kerem Deveci TUR FERDİ 1-2-3-4
26 M16 Davut Efe Temizsoylu TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
5 M16 Sinan Atakan Şahin TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510220 1-2-3-4
64 M16 Kayra Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8501418 1-2-3-4
1 M18 Yavuz Selim Şırkı TUR FERDİ 8502542 1-2-3-4
49 M18 Berke Saldır TUR FERDİ 1-2-3-4
52 M18 Şükrü Yuka TUR FERDİ 1-2-3-4
50 M18 Mirsad Ulaş Akbaş TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503794 1-2-3-4
51 M18 Egemen Tülek TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503720 1-2-3-4
29 M18 Osman Eren İnli TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
27 M18 Ahmet Taha Şanver TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
28 M18 Salih Ayhan Ozan TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
61 M18 Recai Ergül TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
20 M18 Ali Osman Oğullu TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K. 1-2-3-4
66 M20 Ali Arslan TUR FERDİ 1-2-3-4
67 M20 Eray Şahin TUR FERDİ 1-2-3-4
7 M20 Ahmet Efe Açıkgöz TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8521132 1-2-3-4
12 M21A Yun Han Lee TWN FERDİ 9562202 1-2-3-4
44 M21A Murat Yılmaz TUR FERDİ 1-2-4
37 M21A Yusuf Gülkaynak TUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK 2-3-4
36 M21E Aziz Kızıltaş TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511040 1-2-3-4
46 M21E Ercan Dudak TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503742 1-2-3-4
48 M21E Mustafa Alperen Çetinkaya TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503743 1-2-3-4
47 M35 Metin Keleş TUR FERDİ 58 1-2-3-4
9 M35 Mustafa Çağlar Ünalmış TUR PUSULA DSK-PUDOS 3755309 1-2-3-4
2 M35 Nazim Altun TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8501839 1-2-3-4
10 M35 Mesut Salman TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8502547 1-2-3-4
15 M40 Deniz Özşahin TUR FERDİ 8502548 1-2-3-4
3 M40 Erkan İyigün TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510217 1-2-3-4
41 M45 Fırat Sungur TUR FERDİ 1902711 1-3-4
65 M45 Suat İpekoğlu TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8522207 1-2-3-4
4 M50 Nuri Dağdelen TUR FERDİ 1212121 1-2-3-4
70 M50 Nikolay Sytov RUS FERDİ 8150000 1-2-3-4
18 W10 Şura Yenen TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
19 W10 Zeynep Beren Ceviz TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
32 W10 Beyza Delibudak TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
33 W10 Amine Ötüken TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
35 W10 Amine Ötüken TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
53 W10 İdil Yiğit TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
56 W10 Burçak Ela Koparan TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
57 W10 Elif Meryem TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
59 W10 Hira Öztürk TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
30 W10 Berra Gökkurt TUR KOCASİNAN GENÇLİKVE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
24 W12 Zeynep Yalçın TUR KOCASINAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
62 W14 Duygu Ergül TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
14 W16 Yaren Arslan TUR FERDİ 1-2-3-4
16 W16 Elif Ezgi Turhal TUR FERDİ 1-2-3-4
21 W16 Elif Demir TUR KOCASİNAN GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1-2-3-4
40 W18 Başak Yılmaz TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8505232 1-2-3-4
8 W20 Beyzanur Gül TUR FERDİ 1-2-3-4
42 W20 Buse Tokluman TUR FERDİ 1-2-3-4
43 W20 Selin Yontar TUR FERDİ 1-2-3-4
38 W21A Ebrar Nida Özdoğan TUR ALTUN HEDEF SK 1-2-3-4
45 W35 Sevda Kolukırık TUR FERDİ 1-2-3-4
63 W35 Ahu Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK SK 8509253 1-2-3-4

Kayseri OİT Çerez Kullanımı


Sitemizin kullanımını kolaylaştırmak ve size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Gizlilik ve Çerez Politikası

Loading...